Metody płatności

Wybierz sposób, w jaki chcesz opłacić swoje zamówienie. Możesz zrobić to, będąć na stronie online sklepu www.gusti-leder.pl, w zakładce "kasa".

Metody płatności związane z przedpłata

Przy tych metodach płatności, twoje konto zostanie natychmiast obciążone, po potwierdzeniu zamówienia.

PayPal

Możesz bezpiecznie i szybko płacić z PayPal. Po zakończeniu procesu zamówienia zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu PayPal. Jeśli jesteś już klientem PayPal, możesz zalogować się tam z danymi użytkownika i potwierdzić płatność. Jeśli jesteś nowym klientem PayPal, możesz zalogować się jako gość lub otworzyć konto PayPal, a następnie potwierdzić płatność. Gdy płatność zostanie potwierdzona przez Paypal, przesyłka zostanie wysłana do Ciebie. Jeśli nie będziesz zadowolony z produktu i odstąpisz od umowy, kwota zostanie zwrócona na kontoPaypal.

Karta kredytowa

Za swoje zamówienie możesz zapłacić również kartą kredytową. Akceptujemy karty Mastercard jak i karty Visa. Towar zostanie natychmiast wysłany, a Twoja karta zostanie obciążana kwotą wartości zamówienia. Jeśli zwrócisz towar, płatność zostanie zwrócona na kartę. Dane Twojej karty kredytowej są szyfrowane przy użyciu metody SSL. Że względu na ten wysoki poziom bezpieczeństwa, zakup kartą kredytową jest u nas bezpieczny.

 

Ostatnio oglądane