Zamknij filtry
 •  
od do
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
1 Od 2
Nie znaleziono żadnych wyników!
Kara
Kara
Pasek skórzany akcesorium mężczyźni kobiety brązowa skóra
69,00 Zł *
Kellen model
Kellen
Skórzany pasek ze srebrną klamrą gładki męski 80, 85, 90, 95, 100, 105, 110, 115 cm czarna skóra
69,00 Zł *
Sarina model
Sarina
Skórzany pasek złota klamra damska czarna skóra 75 80 85 90 95 100 105 110 115 cm
49,00 Zł *
Lane model
Lane
pasek skórzany pasek brązowy skóra kobiety panowie
79,00 Zł *
Birte model
Birte
pasek brązowy skóra
49,00 Zł *
Federica model
Federica
Paski pasek skórzany damski z prawdziwej skóry czarna skóra
99,00 Zł *
Federica model
Federica
Paski pasek skórzany damski z prawdziwej skóry brązowa skóra
99,00 Zł *
Bente model
Bente
pasek wąski pasek skórzany pasek ze srebrną klamrą akcesorium męski damski pasek unisex czarna skóra
109,00 Zł *
Bente model
Bente
pasek skórzany gładki skórzany pasek ze srebrną klamrą akcesoria pasek unisex brązowa skóra
109,00 Zł *
Bente model
Bente
pasek wąski skórzany pasek ze srebrną klamrą akcesoria męskie unisex pasek brązowy skóra
109,00 Zł *
Helge model
Helge
skórzany pas na talię wiązany skórzany pas
99,00 Zł * 59,00 Zł *
Jori model
Jori
Skórzany pasek damski ze złotą klamrą czarna skóra 80, 85, 90, 95, 100, 105, 110, 115, 120, 130 cm
109,00 Zł *
1 Od 2

Dzięki paskom od Gusti Leder pokażesz wszystkim, kto nosi spodnie.


Do biura musi to być ponadczasowo szykowny czarny skórzany pasek z błyszczącą srebrną klamrą, po pracy zaś brązowy skórzany pasek - pasujący do modnych dżinsów z szerokimi klapami - robi swoje. A na tę długo planowaną randkę w eleganckiej restauracji możesz zdobyć punkty dzięki wąskiemu skórzanemu paskowi z delikatną, złotą klamrą, która doskonale podkreśli Twoją sylwetkę. Krótko mówiąc: z paskami Gusti Leder jesteś zawsze dobrze wystylizowana, bez obaw, że przy następnym ruchu przypadkowo pokażesz więcej niż byś chciała.

 

Spis treści

Komfort i styl w każdej sytuacji: paski z prawdziwej skóry!
Znajdź odpowiednią dla siebie długość paska
Którą skórę chcesz wybrać?
Produkowane transparentnie - Gusti Leder dla Ciebie
Pas Gusti Leder – zawsze właściwy wybór!

 

Komfort i styl w każdej sytuacji: pasek z prawdziwej skóry

Niezależnie od tego, czy do codziennego stroju rekreacyjnego, czy też elegancko połączonego ze stylowym, trzyczęściowym garniturem: paski są nie tylko funkcjonalne, ale są również dodatkami. Optymalizują dopasowanie spodni, a jednocześnie uzupełniają cały strój. I właśnie dlatego znajdziesz duży wybór różnych pasków – zaczynając od różnych szerokości, różnych kolorów i wykończeń, po różne zapięcia – ponieważ wymagania i oczekiwania dotyczące tego specjalnego akcesorium są tak różnorodne, jak okazje do noszenia paska.

Ponieważ możesz szybko stracić orientację w całym wyborze, tutaj znajdziesz pierwszy ogólny przegląd różnych modeli pasków, które możesz znaleźć w naszej ofercie Gusti. Odkryj nasz internetowy sklep skórzany.

Klasyczny: pierwszy wybór do codziennego użytku.

Klasyczny skórzany pasek zwykle ma ​​standardową szerokość od 3,5 do 4 centymetrów, co oznacza, że ​​można go optymalnie przewlec przez szlufki wielu różnych modeli spodni i typową sprzączkę, którego kolor zmienia się w zależności od modelu. Można je doskonale łączyć i wygląda tak samo stylowo na garniturach o wąskim kroju, jak na dżinsach i dopasowanych kolorystycznie sztybletach.

Smukły: przyciągający wzrok na wysokości pasa.

Wąskie pasy są zwykle nie szersze niż 2 do 2,5 centymetra i mają odpowiednio mniejszą sprzączkę. W przeciwieństwie do klasycznych odpowiedników modele z wąskim paskiem są używane przede wszystkim jako akcesoria, a dzięki swojemu akcentującemu charakterowi przyciągną wzrok na każdym stroju.

Pleciony: dla małego kowboja.

Czy w biurze nosisz garnitur czy ołówkową spódnicę? W wolnym czasie nosisz pewnie bardziej swobodne rzeczy. Dlaczego więc nie zmienić również stylu paska? Na przykład zamiast czarnego, gładkiego skórzanego paska z błyszczącym srebrnym zapięciem postaw na pleciony model! To doskonale podkreśla Twój swobodny styl dżinsów, bez konieczności rezygnowania z idealnego dopasowania spodni.

Znajdź odpowiednią dla siebie długość paska!

Czy masz oko na skórzany pasek Gusti, ale nie wiesz dokładnie, jaką długość wybrać? Nie ma problemu! Tutaj dowiesz się, co należy wziąć pod uwagę przy zakupie paska, aby nigdy więcej nie kupić paska, który jest za długi lub za krótki. W końcu dopasowanie również decyduje o tym, jak na ciebie wpływa.

 • Zwróć uwagę na podane długości.
  W naszym sklepie internetowym możesz na przykład w większości przypadków skorzystać z rozwijanego menu, aby wybrać spośród różnych długości co 5cm – chyba że konkretny rozmiar jest obecnie wyprzedany. Te specyfikacje w cm nie odnoszą się do całkowitej długości pasa, ale do odległości między klamrą pasa a trzecim otworem pasa.
 • Poznaj swój obwód.
  Aby określić obwód bioder lub talii – w zależności od tego, na jakiej wysokości chcesz nosić pasek – zmierz się za pomocą taśmy mierniczej. Długość zmierzona w ten sposób odpowiada optymalnej dla Ciebie długości paska. Na przykład, jeśli mierzysz obwód bioder 93 cm, warto wybrać pasek o długości 95 cm itp. (Jeśli chcesz zmierzyć szczególnie dokładnie, pociągnij taśmę mierniczą tak jak pas przez szlufki spodni, które chcesz połączyć z paskiem w przyszłości.)
 • Jak radzić sobie ze zbyt długimi pasami.
  Jeśli pas jest za duży nie musisz go wyrzucać, zwykle możesz wyposażyć go w dodatkowe otwory za pomocą szczypiec do dziurkowania. Ponadto większość naszych pasów ma ​​małą śrubę na sprzączce. Jeśli je poluzujesz, możesz dyskretnie skrócić pasek o kilka centymetrów – i poprowadzić go jeszcze dalej.

Którą skórę chcesz?

W naszej ofercie posidamy paski skórzane wykonane z różnych rodzajów skór. Masz wybór między:

Paski wykonane ze skóry bydlęcej lub bawolejbardziej wytrzymałe i stabilne wymiarowo dzięki naturalnie mocniejszemu materiałowi. Nawet po pewnym czasie skóra tych pasków nadal wydaje się twarda, chociaż paski oczywiście – co dość typowe dla wyrobów skórzanych – stają się nieco bardziej miękkie z czasem, a ich kształt dopasowuje się do użytkownika.

Wyprodukowane transparentnie - autorstwa Gusti Leder dla Ciebie.

Nasze linie produktów, do których należą te produkty, są tak różnorodne, jak nasza oferta. Produkty z linii „Gusti Leder nature” skupiają się na zrównoważonym rozwoju. Ponieważ obejmuje to tylko te produkty skórzane Gusti, które są wytwarzane w małych rodzinnych firmach w Indiach z garbowanej roślinnie skóry koziej w tradycyjnej pracy ręcznej. Indywidualność i wyjątkowość nie są tu pustymi frazesami, każdy produkt jest absolutnie wyjątkowy.

Produkty z linii „Gusti Leder studio” imponują tymczasem swoją funkcjonalnością połączoną z ponadczasowym lub nowoczesnym, miejskim stylem, bardzo bliskim pulsowi czasu. Skóry bydlęce i bawole stosowane w produktach z tej linii są chemicznie garbowane chromem w certyfikowanych fabrykach w Indiach, dzięki czemu są wyjątkowo wytrzymałe i stabilne wymiarowo.

Gusti Leder współpracuje wyłącznie z firmami w Indiach i Włoszech, które działają zgodnie z międzynarodowymi standardami pracy i praw człowieka. Aby zapewnić niezmiennie wysoką jakość naszych produktów skórzanych, zlecamy losowe testy w niezależnych laboratoriach w regularnych odstępach czasu i przeprowadzamy niezapowiedziane zaplanowane wizyty w miejscach pracy w celu sprawdzenia zgodności z określonymi w umowie standardami produkcji i pracy. W przypadku naruszenia tych standardów postępujemy zgodnie z; naszą politykę zerowej tolerancji i natychmiast zaprzestajemy współpracy z firmami, których to dotyczy.

Pas Gusti Leder - zawsze właściwy wybór!

Ostatecznie nie ma znaczenia, jakie są Twoje wymagania dotyczące idealnego paska – W naszym szerokim asortymencie pasków na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Jest to jeden z powodów, dla których najważniejsze informacje o pasach znajdziesz tutaj krótko i zwięźle podsumowane:

 • Pas (skórzany) pasuje idealnie, gdy szpilka zamyka się w trzeciej z pięciu otworów paska. Jednak zwykle preferowany jest czwarty otwór do zamykania paska.
 • Dzięki dobrze dopasowanemu paskowi optymalizujesz dopasowanie spodni z jednej strony, a z drugiej poprawiasz swoje stroje za pomocą zgrabnego paska .
 • Modele z szerszymi paskami wykonane z gładkiej skóry są szczególnie odpowiednie do codziennego użytku, ponieważ zapewniają optymalne wsparcie. Wąskie skórzane paski okazują się idealnym dodatkiem do sukienek na zmianę, ołówkowych spódnic i tym podobnych.
 • Tylko naprawdę mocna skóra utrzymuje spodnie na miejscu. Z tego powodu znajdziesz paski wykonane z wytrzymałej skóry bydlęcej lub bawolej.
 • Paski skórzane są niezwykle trwałe i bardzo wytrzymałe w porównaniu do modeli wykonanych z innych materiałów. Dlatego nawet po kilku latach nie wykazują prawie żadnych oznak zmęczenia materiału.

Do biura musi to być ponadczasowo szykowny czarny skórzany pasek z błyszczącą srebrną klamrą, po pracy zaś brązowy skórzany pasek - pasujący do modnych dżinsów z szerokimi klapami - robi swoje. A... czytaj więcej »
Zamknij okno
Dzięki paskom od Gusti Leder pokażesz wszystkim, kto nosi spodnie.


Do biura musi to być ponadczasowo szykowny czarny skórzany pasek z błyszczącą srebrną klamrą, po pracy zaś brązowy skórzany pasek - pasujący do modnych dżinsów z szerokimi klapami - robi swoje. A na tę długo planowaną randkę w eleganckiej restauracji możesz zdobyć punkty dzięki wąskiemu skórzanemu paskowi z delikatną, złotą klamrą, która doskonale podkreśli Twoją sylwetkę. Krótko mówiąc: z paskami Gusti Leder jesteś zawsze dobrze wystylizowana, bez obaw, że przy następnym ruchu przypadkowo pokażesz więcej niż byś chciała.

 

Spis treści

Komfort i styl w każdej sytuacji: paski z prawdziwej skóry!
Znajdź odpowiednią dla siebie długość paska
Którą skórę chcesz wybrać?
Produkowane transparentnie - Gusti Leder dla Ciebie
Pas Gusti Leder – zawsze właściwy wybór!

 

Komfort i styl w każdej sytuacji: pasek z prawdziwej skóry

Niezależnie od tego, czy do codziennego stroju rekreacyjnego, czy też elegancko połączonego ze stylowym, trzyczęściowym garniturem: paski są nie tylko funkcjonalne, ale są również dodatkami. Optymalizują dopasowanie spodni, a jednocześnie uzupełniają cały strój. I właśnie dlatego znajdziesz duży wybór różnych pasków – zaczynając od różnych szerokości, różnych kolorów i wykończeń, po różne zapięcia – ponieważ wymagania i oczekiwania dotyczące tego specjalnego akcesorium są tak różnorodne, jak okazje do noszenia paska.

Ponieważ możesz szybko stracić orientację w całym wyborze, tutaj znajdziesz pierwszy ogólny przegląd różnych modeli pasków, które możesz znaleźć w naszej ofercie Gusti. Odkryj nasz internetowy sklep skórzany.

Klasyczny: pierwszy wybór do codziennego użytku.

Klasyczny skórzany pasek zwykle ma ​​standardową szerokość od 3,5 do 4 centymetrów, co oznacza, że ​​można go optymalnie przewlec przez szlufki wielu różnych modeli spodni i typową sprzączkę, którego kolor zmienia się w zależności od modelu. Można je doskonale łączyć i wygląda tak samo stylowo na garniturach o wąskim kroju, jak na dżinsach i dopasowanych kolorystycznie sztybletach.

Smukły: przyciągający wzrok na wysokości pasa.

Wąskie pasy są zwykle nie szersze niż 2 do 2,5 centymetra i mają odpowiednio mniejszą sprzączkę. W przeciwieństwie do klasycznych odpowiedników modele z wąskim paskiem są używane przede wszystkim jako akcesoria, a dzięki swojemu akcentującemu charakterowi przyciągną wzrok na każdym stroju.

Pleciony: dla małego kowboja.

Czy w biurze nosisz garnitur czy ołówkową spódnicę? W wolnym czasie nosisz pewnie bardziej swobodne rzeczy. Dlaczego więc nie zmienić również stylu paska? Na przykład zamiast czarnego, gładkiego skórzanego paska z błyszczącym srebrnym zapięciem postaw na pleciony model! To doskonale podkreśla Twój swobodny styl dżinsów, bez konieczności rezygnowania z idealnego dopasowania spodni.

Znajdź odpowiednią dla siebie długość paska!

Czy masz oko na skórzany pasek Gusti, ale nie wiesz dokładnie, jaką długość wybrać? Nie ma problemu! Tutaj dowiesz się, co należy wziąć pod uwagę przy zakupie paska, aby nigdy więcej nie kupić paska, który jest za długi lub za krótki. W końcu dopasowanie również decyduje o tym, jak na ciebie wpływa.

 • Zwróć uwagę na podane długości.
  W naszym sklepie internetowym możesz na przykład w większości przypadków skorzystać z rozwijanego menu, aby wybrać spośród różnych długości co 5cm – chyba że konkretny rozmiar jest obecnie wyprzedany. Te specyfikacje w cm nie odnoszą się do całkowitej długości pasa, ale do odległości między klamrą pasa a trzecim otworem pasa.
 • Poznaj swój obwód.
  Aby określić obwód bioder lub talii – w zależności od tego, na jakiej wysokości chcesz nosić pasek – zmierz się za pomocą taśmy mierniczej. Długość zmierzona w ten sposób odpowiada optymalnej dla Ciebie długości paska. Na przykład, jeśli mierzysz obwód bioder 93 cm, warto wybrać pasek o długości 95 cm itp. (Jeśli chcesz zmierzyć szczególnie dokładnie, pociągnij taśmę mierniczą tak jak pas przez szlufki spodni, które chcesz połączyć z paskiem w przyszłości.)
 • Jak radzić sobie ze zbyt długimi pasami.
  Jeśli pas jest za duży nie musisz go wyrzucać, zwykle możesz wyposażyć go w dodatkowe otwory za pomocą szczypiec do dziurkowania. Ponadto większość naszych pasów ma ​​małą śrubę na sprzączce. Jeśli je poluzujesz, możesz dyskretnie skrócić pasek o kilka centymetrów – i poprowadzić go jeszcze dalej.

Którą skórę chcesz?

W naszej ofercie posidamy paski skórzane wykonane z różnych rodzajów skór. Masz wybór między:

Paski wykonane ze skóry bydlęcej lub bawolejbardziej wytrzymałe i stabilne wymiarowo dzięki naturalnie mocniejszemu materiałowi. Nawet po pewnym czasie skóra tych pasków nadal wydaje się twarda, chociaż paski oczywiście – co dość typowe dla wyrobów skórzanych – stają się nieco bardziej miękkie z czasem, a ich kształt dopasowuje się do użytkownika.

Wyprodukowane transparentnie - autorstwa Gusti Leder dla Ciebie.

Nasze linie produktów, do których należą te produkty, są tak różnorodne, jak nasza oferta. Produkty z linii „Gusti Leder nature” skupiają się na zrównoważonym rozwoju. Ponieważ obejmuje to tylko te produkty skórzane Gusti, które są wytwarzane w małych rodzinnych firmach w Indiach z garbowanej roślinnie skóry koziej w tradycyjnej pracy ręcznej. Indywidualność i wyjątkowość nie są tu pustymi frazesami, każdy produkt jest absolutnie wyjątkowy.

Produkty z linii „Gusti Leder studio” imponują tymczasem swoją funkcjonalnością połączoną z ponadczasowym lub nowoczesnym, miejskim stylem, bardzo bliskim pulsowi czasu. Skóry bydlęce i bawole stosowane w produktach z tej linii są chemicznie garbowane chromem w certyfikowanych fabrykach w Indiach, dzięki czemu są wyjątkowo wytrzymałe i stabilne wymiarowo.

Gusti Leder współpracuje wyłącznie z firmami w Indiach i Włoszech, które działają zgodnie z międzynarodowymi standardami pracy i praw człowieka. Aby zapewnić niezmiennie wysoką jakość naszych produktów skórzanych, zlecamy losowe testy w niezależnych laboratoriach w regularnych odstępach czasu i przeprowadzamy niezapowiedziane zaplanowane wizyty w miejscach pracy w celu sprawdzenia zgodności z określonymi w umowie standardami produkcji i pracy. W przypadku naruszenia tych standardów postępujemy zgodnie z; naszą politykę zerowej tolerancji i natychmiast zaprzestajemy współpracy z firmami, których to dotyczy.

Pas Gusti Leder - zawsze właściwy wybór!

Ostatecznie nie ma znaczenia, jakie są Twoje wymagania dotyczące idealnego paska – W naszym szerokim asortymencie pasków na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Jest to jeden z powodów, dla których najważniejsze informacje o pasach znajdziesz tutaj krótko i zwięźle podsumowane:

 • Pas (skórzany) pasuje idealnie, gdy szpilka zamyka się w trzeciej z pięciu otworów paska. Jednak zwykle preferowany jest czwarty otwór do zamykania paska.
 • Dzięki dobrze dopasowanemu paskowi optymalizujesz dopasowanie spodni z jednej strony, a z drugiej poprawiasz swoje stroje za pomocą zgrabnego paska .
 • Modele z szerszymi paskami wykonane z gładkiej skóry są szczególnie odpowiednie do codziennego użytku, ponieważ zapewniają optymalne wsparcie. Wąskie skórzane paski okazują się idealnym dodatkiem do sukienek na zmianę, ołówkowych spódnic i tym podobnych.
 • Tylko naprawdę mocna skóra utrzymuje spodnie na miejscu. Z tego powodu znajdziesz paski wykonane z wytrzymałej skóry bydlęcej lub bawolej.
 • Paski skórzane są niezwykle trwałe i bardzo wytrzymałe w porównaniu do modeli wykonanych z innych materiałów. Dlatego nawet po kilku latach nie wykazują prawie żadnych oznak zmęczenia materiału.

Ostatnio oglądane
gusti-leder.de Reviews with ekomi.de