A B C D E F G H I K L M N

KLICKfix

KLICKfix.

Nie zawsze masz ochotę nosić torbę na plecach podczas jazdy na rowerze. Dlatego istnieje wiele różnych toreb rowerowych z systemem KLICKfix do mocowania ich na rowerze. Dzięki temu systemowi masz wolne ręce i plecy, a jednocześnie możesz łatwo i beztrosko transportować ważne rzeczy w jednej torbie.

Co się ukrywa za nazwą?

KLICKfix to praktyczny system adapterów do przewożenia toreb, między innymi, na rowerze. Dzięki łatwemu, ale pewnemu montażowi torba rowerowa z KLICKfix jest praktyczna w użyciu. Nazwa KLICKfix jest również widoczna w jej użytkowaniu: za pomocą jednego kliknięcia torbę można przymocować do roweru lub zdjąć z niego. W Gusti Leder dostępne są torby z 2 różnymi systemami mocowania KLICKfix.

KLICKfix w Gusti Leder: bagażnik.

Pierwszy to tak zwana szyna modułowa. W tym wariancie z tyłu torby przymocowany jest aluminiowy drążek z 2 haczykami. Haczyki można przesuwać, dzięki czemu system zmieści się na każdym bagażniku o średnicy rurki 8-16 mm. Zastosowanie aluminium sprawia, że ​​torba nie nabiera dodatkowego ciężaru i jest łatwa w transporcie.Dzięki temu możesz szybko wyjąć modułową szynę z roweru, gdy jedziesz do miasta lub do pracy.

klickfix

KLICKfix w Gusti Leder: kierownice rowerowe.

Drugi system, który oferujemy w Gusti Leder, można znaleźć w naszych torbach na kierownicę. Adapter KLICKfix jest przymocowany do kierownicy roweru. Druga część systemu mocowania montowana jest z tyłu torby na kierownicę. Jedyne, co musisz zrobić, aby przymocować torbę do kierownicy, to wpiąć torbę na adapter KLICKfix.

 klickfix2

 

dodatkowe źródła (dostęp 01.12.2019)

KLICKfix

Marc Marc
torba na ramę z adapterem Klickfix aktówka torba rowerowa torba skórzana vintage brązowa skóra
579,00 Zł
Jens V. model Jens V.
Torba rowerowa torba na kierownicę torba z paskiem na ramię torba skórzana vintage opcjonalnie z adapterem brązowa skóra
Od 309,00 Zł 359,00 Zł
gusti-leder.de Reviews with ekomi.de