A B C D E F G H I K L M N

KLICKfix

KLICKfix.

Nie zawsze masz ochotę nosić torbę na plecach podczas jazdy na rowerze. Dlatego istnieje wiele różnych toreb rowerowych z systemem KLICKfix do mocowania ich na rowerze. Dzięki temu systemowi masz wolne ręce i plecy, a jednocześnie możesz łatwo i beztrosko transportować ważne rzeczy w jednej torbie.

Co się ukrywa za nazwą?

KLICKfix to praktyczny system adapterów do przewożenia toreb, między innymi, na rowerze. Dzięki łatwemu, ale pewnemu montażowi torba rowerowa z KLICKfix jest praktyczna w użyciu. Nazwa KLICKfix jest również widoczna w jej użytkowaniu: za pomocą jednego kliknięcia torbę można przymocować do roweru lub zdjąć z niego. W Gusti Leder dostępne są torby z 2 różnymi systemami mocowania KLICKfix.

KLICKfix w Gusti Leder: bagażnik.

Pierwszy to tak zwana szyna modułowa. W tym wariancie z tyłu torby przymocowany jest aluminiowy drążek z 2 haczykami. Haczyki można przesuwać, dzięki czemu system zmieści się na każdym bagażniku o średnicy rurki 8-16 mm. Zastosowanie aluminium sprawia, że ​​torba nie nabiera dodatkowego ciężaru i jest łatwa w transporcie.Dzięki temu możesz szybko wyjąć modułową szynę z roweru, gdy jedziesz do miasta lub do pracy.

klickfix

KLICKfix w Gusti Leder: kierownice rowerowe.

Drugi system, który oferujemy w Gusti Leder, można znaleźć w naszych torbach na kierownicę. Adapter KLICKfix jest przymocowany do kierownicy roweru. Druga część systemu mocowania montowana jest z tyłu torby na kierownicę. Jedyne, co musisz zrobić, aby przymocować torbę do kierownicy, to wpiąć torbę na adapter KLICKfix.

 klickfix2

 

dodatkowe źródła (dostęp 01.12.2019)

KLICKfix

Eddy M. Eddy M.
torba na ramę z adapterem Klickfix aktówka torba rowerowa torba skórzana vintage brązowa skóra
459,00 Zł 549,00 Zł
Marc Marc
torba na ramę z adapterem Klickfix aktówka torba rowerowa torba skórzana vintage brązowa skóra
579,00 Zł
Jens V. model Jens V.
torba na kierownicę torba na ramię torba rowerowa z Adapterem KLICKfix torba skórzana vintage brązowa skóra
Od 209,00 Zł 309,00 Zł
Mitch Mitch
bagaż torba wisząca torba robocza torba rowerowa w tym System Ortlieb Czarny skóra
299,00 Zł 429,00 Zł
gusti-leder.de Reviews with ekomi.de