A B C D E F G H I K L M N

Owijka na kierownicę

Zalecamy stosowanie taśmy na kierownicę, aby uzyskać lepsze właściwości jezdne. Zwiększa to przyczepność oraz pochłania wstrząsy. W przypadku taśm na kierownicę chodzi przede wszystkim o wygodę, wyczucie i przyczepność.

 LenkerbandLeder

Na rynku dostępne są paski wykonane z materiałów tekstylnych, plastiku, korka lub skóry, które mają różne właściwości:

Klasyczna owijka na kierownicę wykonana z materiału jest wykonana z bawełny lub lnu i przekonuje dobrym stosunkiem jakości do ceny. Ze względu na dobre właściwości tłumiące nadaje się również jako dodatkowa warstwa, drugą taśmę na kierownicę można po prostu owinąć.

Zaletą nowoczesnych plastikowych pasków jest budowa dwóch warstw. Warstwa pianki zwiększa amortyzację, a warstwa zewnętrzna imponuje wyjątkową przyczepnością.

Taśmy na kierownicę wykonane z korka są szczególnie amortyzujące i przyjemne w dotyku. Taśmy wykonane z tego materiału szybciej się brudzą, ale rekompensuje to relatywnie niska cena. 

Skórzane chwyty nie tylko zachwycają swoim wyjątkowym wyglądem, ale mają doskonałą oddychalność dzięki naturalnemu materiałowi, który zapobiega „poceniu się”. Trwałość jest również wyższa dzięki wytrzymałemu materiałowi, a taśma kierownicy musi być wymieniana rzadziej. Pasek można w szczególnie stylowy sposób połączyć ze skórzanym siodełkiem w tym samym kolorze.

Owijanie taśmy wymaga pewnych umiejętności, praktyki i precyzji. Szczególnie za pierwszym razem warto poprosić o pomoc kogoś doświadczonego. 

 

Tutaj możesz zobaczyć inny sposób owinięcia kierownicy:

 

 

Inne źródła (16.10.2020):

https://www.Fahrradreparatur(punkt)net/lenkerband/

https://www. Fahrradreparatur(punkt)net/lenkerband-WRIND-anleitung/

 

Unsere Produkte

Fausto C. Fausto C.
skórzana owijka na kierownicę 80 cm z korkami na rower szosowy akcesoria rowerowe brązowa skórzana owijka
29,00 Zł 39,00 Zł
Bernard H. Bernard H.
Prawdziwe skórzane siodełko rowerowe vintage retro siodełko rowerowe rower miejski brązowy
259,00 Zł
Albertus G. Albertus G.
skórzane chwyty rowerowe chwyty kierownicy Vintage DIY skórzane chwyty
29,00 Zł 59,00 Zł
gusti-leder.de Reviews with ekomi.de