A B C D E F G H I K L M N

Plecaki na festiwale: na co zwrócić uwagę?

Kiedy idziesz na festiwal, oczywiście chcesz mieć wolne ręce. Dlatego istnieją praktyczne nerki, które można przypiąć do paska lub nerki z paskami na ramię, które można nosić na różne sposoby. Na co należy zwrócić uwagę, szukając saszetki?

Bauchtaschen-fur-Festivals_Easy- Resize-com_Easy-Resize-com

  • Torba biodrowa powinna mieć zamek lub zamykaną wewnętrzną przegrodę do przechowywania pieniędzy i ważnych dokumentów. Jest to ważne nie tylko po to, aby zapobiec wypadaniu pieniędzy, ale także, aby uchronić Cię przed kradzieżą.

  • Nerki, które mają być przypięte do paska powinny dać się łatwo i bezpiecznie przymocować. Możesz więc skakać i tańczyć, nie martwiąc się o zgubienie torby!

  • Nerka z paskiem na ramię również powinna pozostać na swoim miejscu. Dlatego ważne jest, aby można było dopasować długość pasków, a tym samym zapobiec przesuwaniu się torby. Regulowane szelki umożliwiają również noszenie torby na różne sposoby: z tyłu, na klatce piersiowej lub z przodu.

  • Rozmiar jest również bardzo ważny: nie za duży, ale też nie za mały. Nie za duży, bo w przeciwnym razie torba może stać się zbyt ciężka i niepraktyczna do tańca. Nie za mały, ponieważ wszystkie ważne rzeczy: telefon komórkowy, pieniądze i bilety powinny się dobrze i bezpiecznie zmieścić.

IMG_9721

Więcej inspiracji dla Twojego festiwalowego wyglądu

Unsere Bauchtaschen

Cillian model Cillian
brązowa skórzana nerka brązowa saszetka na biodra torebka na festiwal
219,00 Zł
Poppy model Poppy
Torba na pas torba szwajcarska saszetka biodrowa torba pocztowa torba ratownika medycznego torba festiwalowa skóra brązowa
139,00 Zł
Spencer model Spencer
skórzana saszetka nerka na biodro czarna skóra
189,00 Zł
Ellen Ellen
saszetka na pasek czarna skóra nerka skórzana
99,00 Zł 129,00 Zł
gusti-leder.de Reviews with ekomi.de