A B C D E F G H I K L M N

Wady skóry

Termin „wada skóry” mówi o wadach gotowej skóry, które są spowodowane uszkodzeniem skóry lub błędami podczas przechowywania.

Przebarwienia skóry.

Przebarwienia mogą być takim defektem skóry. Są one wynikiem niedostatecznego utrwalenia koloru z powodu zbyt mocno stężonych barwników lub niedostatecznego wypłukiwania po barwieniu. Defekty kolorystyczne są spowodowane niepokrywającym farbowaniem, które staje się jeszcze bardziej widoczne z powodu innych uszkodzonych obszarów.

Błąd koloru skóry

Tłusta wysypka na skórze.

Wysypka tłuszczowa może być również widoczna zwłaszcza w przypadku skór tłustych, np. jagnięcych. Dzieje się tak podczas produkcji, w której występuje podwyższona temperatura otoczenia. Ponadto, jeśli podczas garbowania nastąpi nierównomierne rozprowadzenie środka garbującego, na skórze mogą pojawić się ślady garbowania. Nierówna strona licowa skóry z wgłębieniem pod nią opiera się na wadzie skórnej na zwierzęciu. Jest to tak zwane luźne ziarno.

Gruba skóra wysypkowa

Defekty skóry z wolnego wybiegu.

Defekty skóry mogą również występować w samej skórze zwierzęcia. Są to blizny lub nieregularności w strukturze słojów skóry, które mogą wystąpić u zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu. Używamy tej osobliwości, aby nadać naszym skórzanym produktom Gusti ich urok vintage.

Lederfehler Freilandhaltung

 

dodatkowe źródła (dostęp 25.01.2019):

  • lederzentrum(kropka)de/wiki/index.php/Leder Fehler

Gusti Leder nature

Max model Max
Torebki skórzane torba torebka skóra naturalna brązowa skóra
309,00 Zł
Therese model Therese
Torebki skórzane torba torebka skóra naturalna brązowa skóra
339,00 Zł
Eleanor model Eleanor
Plecak skórzany vintage skóra naturalna zamek brązowa skóra
359,00 Zł
Ranya model Ranya
Portfel portmonetka vintage portfel damski męski brązowy skórzany
99,00 Zł
gusti-leder.de Reviews with ekomi.de