Najczęściej zadawane pytania

Metody płatności

Metody płatności

Jak mogę dokonać płatności za moje zamówienie?

Dostępne metody płatności:

- PayPal,

- karta kredytowa,

 

1
Płatność PayPal

Możliwa metoda płatności poprzez system PayPal. Należy posiadać konto w systemie. Po wybraniu płatności PayPal zostaniesz przekierowyny na stronę systemu i poproszony o zalogowanie się.

1
Płatność kartą kredytową

Możesz łatwo i bezpiecznie zapłacić za pomocą swojej karty kredytowej. Akceptujemy europejskie karty Mastercards i Visa. Twoje zamówienie zostanie wysłane po otrzymaniu płatności. Jeśli anulujesz zamówienie i chcesz otrzymać zwrot pieniędzy, zwrócimy kwotę na kartę kredytową, która została użyta do pierwotnej płatności. Dane Twojej karty kredytowej są szyfrowane przy użyciu SSL, wysoce bezpiecznego systemu, który zapewnia bezpieczne płatności kartą kredytową. Pamiętaj, że może wystąpić krótkie opóźnienie w realizacji zamówienia lub możesz otrzymać powiadomienie "zamówienie zostało opłacone, ale nie ma go w naszym systemie", jest to spowodowane błędem technicznym po stronie Payone. Jeśli nie otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem zamówienia (sprawdź folder spam), skontaktuj się z nami natychmiast, abyśmy mogli aktywować Twoje zamówienie. Możesz skontaktować się z naszym zespołem Obsługi Klienta pod adresem info@gusti-leder.pl, a nasz zespół z przyjemnością pomoże rozwiązać Twój problem.

 

1
Przelewy24

Przelewy24 to system płatności online, który pozwala na dokonywanie szybkich płatności za zakupy. Dzięki płatnościom za pomocą platformy Przelewy24, możesz bezproblemowo dokonać płatności z konta bankowego lub karty kredytowej.

1
Nie znalazłeś odpowiedzi?
Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, aby zadać nam swoje pytanie. przejdź do formularza kontaktowego
gusti-leder.de Reviews with ekomi.de