Najczęściej zadawane pytania

Pielęgnacja

Pielęgnacja - Gusti Leder Nature

Jak pielęgnować produkty Gusti Leder Nature?

Twój naturalny produkt Gusti Leder można pielęgnować woskiem pszczelim lub olejem słonecznikowym. Upewnij się tylko, że jest nakładany równomiernie i delikatnie. Spróbuj najpierw przetestować produkt w niewidocznym miejscu, ponieważ może to doprowadzić dociemnienia skóry.

 

Mój produkt ma dziury / zadrapania na skórze - dlaczego?

Do produkcji naszych wyrobów Gusti Leder Nature używamy skór kóz z wolnego wybiegu. Oznacza to, że skóra może mieć na przykład niewielkie zadrapania od drzew lub krzewów, w których wędrowały. To po prostu pokazuje, jak naturalne są nasze produkty.

 

 Dlaczego mój produkt wygląda inaczej niż produkt na stronie internetowej? 

 Współpracujemy z różnymi producentami i małymi rodzinnymi manufakturami. Może to zatem prowadzić do różnic w kolorze, odcieniu, przeszyciach i wewnętrznej podszewce. Każdy produkt jest wyjątkowy, a wszelkie możliwe różnice zostaną podane w opisie produktu. Niektóre z naszych produktów są naturalnie barwione przy użyciu maku, szafranu i kory baobabu, co może również prowadzić do niewielkich różnic.

 

Jak mogę chronić swój produkt przed deszczem?

Deszcz zwykle nie ma negatywnego wpływu na nasze wyroby skórzane, jednak sugerujemy ochronę torby przed niepotrzebnymi opadami deszczu lub wilgocią w celu wydłużenia jej żywotności.

1
Pielęgnacja - Gusti Leder Studio

Jak pielęgnować produkty  Gusti Leder Studio?

Aby zapewnić optymalną pielęgnację torby Gusti Leder Studio, musisz po prostu wiedzieć, z jakiego rodzaju skóry jest wykonana. Niezależnie od tego, czy jest to skóra zamszowa, gładka czy szorstka, istnieje produkt , który pomoże Ci w pielęgnacji Twojej torebki, tak aby skóra zachowała miękkość i elastyczność przez okres do 50 lat. Produkty pielęgnacyjne znajdziesz w większości supermarketów lub w sklepach obuwniczych. Zaleca się również zstosowania sprayu impregnującego na powierzchni skóry, gdy tylko zostanie ona rozpakowana.

 

Dlaczego mój produkt wygląda inaczej niż produkt na stronie internetowej?

Nasze produkty studyjne Gusti Leder nie powinny różnić się zbytnio od zdjęć pokazanych na naszej stronie internetowej. Jeśli tak jest, prosimy o poinformowanie nas o tym pod adresem info@gusti-leder.de

 

Jak mogę chronić swój produkt przed deszczem?

 Deszcz zwykle nie ma negatywnego wpływu na nasze wyroby skórzane, jednak sugerujemy ochronę torby przed wszelkimi niepotrzebnymi opadami deszczu lub wilgocią.

1
Zapach

Co mogę zrobić, aby zapach skóry był mniej wyczuwalny?

 

Wszystkie produkty Gusti Leder Nature są garbowane przy użyciu materiałów pochodzenia roślinnego. Aby zmniejszyć niepożądany zapach, zaleca się częste użytkowanie produktu: zapach powinien się zmniejszyć lub zniknąć w ciągu 14 dni. Krótkoterminowym rozwiązaniem jest nałożenie produktu na bazie wosku pszczelego na powierzchnię skóry. W przypadku wszystkich produktów sugerujemy również umieszczenie perfumowanej poduszki / chusteczki w torbie. Niestety, zwykłe wietrzenie torby okazało się nieskuteczne.

1
Białe ślady

Czym są białe ślady na powierzchni skóry?

 

W rzadkich przypadkach białe plamy można zobaczyć na skórze naszych produktów Gusti Leder Nature. Są to ślady łoju/oleju ,który został użyty w procesie produkcyjnym i można je bardzo łatwo usunąć. Sugerujemy powolne podgrzewanie skóry i wycieranie jej czystą, suchą ściereczką.

1
Nie znalazłeś odpowiedzi?
Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, aby zadać nam swoje pytanie. przejdź do formularza kontaktowego