Najczęściej zadawane pytania

Pielęgnacja

Pielęgnacja - Gusti Leder Nature

Jak dbać o produkt Gusti Leder Nature?

Produkt Gusti Leder Nature można pielęgnować przy użyciu wosku pszczelego lub oleju słonecznikowego. Upewnij się, że nałożyłeś lekką, równą warstwę. Najpierw wypróbuj go na rogu przedmiotu, ponieważ może on przyciemnić skórę. 

Dlaczego na skórze są dziury lub zadrapania?

Do produkcji naszych produktów Gusti Leder Nature wykorzystujemy skóry kóz hodowanych na wolnym wybiegu. Oznacza to, że skóra może mieć małe zadrapania od drzew lub krzewów, na których kozy były hodowane, co dowodzi, jak bardzo naturalne są nasze produkty.

 Dlaczego mój produkt wygląda inaczej niż na stronie internetowej? 

Współpracujemy z różnymi producentami i małymi rodzinnymi firmami. Może to prowadzić do różnic w kolorze, odcieniu, szyciu i wewnętrznej podszewce. Każdy produkt jest jedyny w swoim rodzaju, a wszelkie różnice zostaną zaznaczone w opisie produktu. Niektóre z naszych produktów są również naturalnie barwione przy użyciu maku, szafranu i indygo, co również może prowadzić do niewielkich różnic w kolorze.

 Jak mogę chronić mój produkt przed deszczem?

Deszcz zazwyczaj nie ma negatywnego wpływu na nasze produkty skórzane. Sugerujemy jednak, aby chronić torbę przed wszelkimi niepotrzebnymi opadami lub wilgocią.

1
Pielęgnacja - Gusti Leder Studio

Jak dbać o produkt Gusti Leder Studio?

Wiedza na temat rodzaju skóry, z której wykonany jest produkt Gusti Leder Studio, to pierwszy krok do właściwej pielęgnacji. Do każdego rodzaju skóry, niezależnie od tego, czy jest to zamsz, skóra gładka czy szorstka, istnieje produkt pielęgnacyjny, który pomoże zachować miękkość i elastyczność Twojego produktu przez wiele lat. Produkty te można znaleźć w większości supermarketów lub sklepów obuwniczych. Zalecamy, aby po rozpakowaniu produktu użyć sprayu do impregnacji, który jest odpowiedni dla skóry.

Dlaczego mój produkt wygląda inaczej niż na stronie internetowej?

Nasze produkty ze studia Gusti Leder nie powinny się zbytnio różnić od zdjęć pokazanych na naszej stronie internetowej. Jednak skóra jest materiałem naturalnym i każda skóra jest niepowtarzalna. Jeśli masz jakieś uwagi lub pytania, skontaktuj się z nami pod adresem info@gusti-leder.pl

Jak mogę chronić mój produkt przed deszczem?

Deszcz zazwyczaj nie ma negatywnego wpływu na nasze produkty skórzane. Sugerujemy jednak chronić torbę przed wszelkimi zbędnymi opadami lub wilgocią oraz traktować ją środkiem pielęgnacyjnym dostosowanym do rodzaju skóry.

1
Zapach

Co mogę zrobić, aby zapach skóry był mniej wyczuwalny?

 Wszystkie produkty Gusti Leder Nature są garbowane przy użyciu materiałów pochodzenia roślinnego. Aby zmniejszyć niepożądany zapach, zaleca się częste użytkowanie produktu: zapach powinien się zmniejszyć lub zniknąć w ciągu 14 dni. Krótkoterminowym rozwiązaniem jest nałożenie produktu na bazie wosku pszczelego na powierzchnię skóry. W przypadku wszystkich produktów sugerujemy również umieszczenie perfumowanej poduszki / chusteczki w torbie. Niestety, zwykłe wietrzenie torby okazało się nieskuteczne.

1
Białe ślady

Czym są białe ślady na powierzchni skóry?

W rzadkich przypadkach białe plamy można zobaczyć na skórze naszych produktów Gusti Leder Nature. Są to ślady łoju/oleju ,który został użyty w procesie produkcyjnym i można je bardzo łatwo usunąć. Sugerujemy powolne podgrzewanie skóry i wycieranie jej czystą, suchą ściereczką. Należy pamiętać, że klienci są odpowiedzialni za wszelkie ślady, które powstały w wyniku niewłaściwego obchodzenia się z naszymi produktami.

1
Nie znalazłeś odpowiedzi?
Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, aby zadać nam swoje pytanie. przejdź do formularza kontaktowego
gusti-leder.de Reviews with ekomi.de