A B C D E F G H I K L M N

Czyszczenie skóry

Skóra jest zwykle bardzo wrażliwym materiałem, który potrzebuje delikatnej pielęgnacji. Wyjaśnimy Ci, jak prawidłowo czyścić skórę i na co zwracać uwagę.

 Czysta gładka skóra: kozia i bydlęca.

 • Przed rozpoczęciem czyszczenia usuń gruby brud ze skóry.

 • Następnie zwilż miękką szmatkę wodą destylowaną i przetrzyj dotknięty obszar skóry.
  Dlaczego woda destylowana? - Aby nie pozostawić śladów kamienia na skórze!

 • Ważne: Jeśli to możliwe, nie moczyć gładkiej skóry, a następnie spróbuj zetrzeć pozostały brud wilgotną szmatką (nie pocieraj)

 • Jeśli to nie zadziała, ponieważ plamy są zbyt uporczywe, użyj środka do czyszczenia skóry gładkiej ze specjalistycznego sklepu lub drogerii, alternatywnie możesz również rozpuścić trochę szamponu do włosów w letniej, destylowanej wodzie i użyć go, aby pozbyć się uporczywych plam

 • Nie należy czyścić skóry na dużej powierzchni, lepiej postępować etapami i poczekać, aż części, które zostały poddane obróbce, wyschną najpierw zanim zajmiesz się kolejnymi sekcjami.

 • Po wyczyszczeniu skóry należy ją dokładnie wysuszyć przed ponownym użyciem.

 • Gdy tylko skóra wyschnie, należy ją zabezpieczyć środkiem pielęgnacyjnym lub woskiem pszczelim. Po wyczyszczeniu możesz pokryć skórę sprayem impregnującym, aby chronić ją przed plamami wodnymi.

Czyszczenie skóry Skóra bydlęca gładka

Czysta gładka skóra: skóra bawola.

 • Skóra bawola ma strukturę z otwartymi porami, więc płyny mogą łatwo przez nią przenikać, zwłaszcza jeśli są wcierane w powierzchnię.
  → prowadzi to do ciemnienia skóry i plam.

 • W przypadku nowej skóry bawolej produkt powinien być zaimpregnowany w celu ochrony i, jeśli to konieczne, pokryty produktami do ochrony skóry anilinowej.

 • Ważne: Nie używaj smaru do skóry, w przeciwnym razie pojawią się plamy tłuszczu.

 • W przypadku zabrudzenia nie należy go wcierać, w przeciwnym razie, jak opisano, doprowadzi to do nieestetycznego pociemnienia i plam na skórze, zamiast tego należy użyć skórzanej podkładki szlifierskiej.

 • Plamy, które nie są spowodowane wodą, ale tłuszczem, można usunąć benzyną do czyszczenia skóry lub sprayami odtłuszczającymi do skóry.

Czyszczenie skóry skóra gładka bawole

Nakładanie benzyny lakowej na skórę.

Zawsze najpierw sprawdzaj wszystkie produkty pod kątem zmian w ukrytym dla oka miejscu!

Lekko zwilż czystą, miękką, białą szmatkę płynem do czyszczenia skóry i przetrzyj tłuste miejsca. W szczególności w przypadku skóry otwartej (zamsz, skóra anilinowa itp.) ściereczkę należy przesuwać po skórze tylko krótko, aby uniknąć krawędzi i plam spowodowanych próbą czyszczenia. W międzyczasie zawsze najpierw pozwól skórze wyschnąć. Nie wszystkie plamy tłuszczu można całkowicie usunąć. Uważaj, żeby nie zniszczyć produktu i poproś o fachową poradę. Po wyczyszczeniu spirytusem do czyszczenia skóry należy ją ponownie zabezpieczyć środkiem pielęgnacyjnym.

 Stosowanie sprayu do usuwania tłuszczu.

Wypróbuj spray na ukrytym obszarze, aby uzyskać zgodność. Rozpyl tłusty brud cienko i na dużej powierzchni (od szwu do szwu). Pozwól sprayowi zacząć działać. Gdy obszar jest całkowicie suchy, wytrzyj produkt. Powtórz w razie potrzeby. Po oczyszczeniu pokryj skórę środkiem pielęgnacyjnym.

Zastosowanie skórzanego talerza szlifierskiego (czyszczenie na sucho).

Ostrożnie przesuwaj tarczę szlifierską po skórze, unikając bruzd i głębokich zadrapań. Możesz używać obu stron talerza szlifierskiego. Talerz szlifierski można zmyć wodą.

Czyszczenie skóry Czyszczenie na sucho Podkładka szlifierska do skóry

 

Unsere Produkte

Cecilia model Cecilia
Torebki skórzane torba torebka skóra naturalna brązowa skóra
379,00 Zł
Dominic model Dominic
Torebki skórzane torba torebka skóra naturalna czarna skóra
189,00 Zł
Bobbie 13" model Bobbie 13"
Plecak miejski plecak skórzany plecak mały damski plecak czarna skóra
379,00 Zł
gusti-leder.de Reviews with ekomi.de